За інформацією біржі Bittrex, на 14-00 по Лондону найбільш значних успіхів у зростанні своєї ціни досягла одна з провідних світових криптовалют як Litecoin. За останні 24 години, вона зробила різкий стрибок у своїй вартості на 160 доларів США або на +73,5% внутрішньоденною торгівлі. Ми вирішили дізнатися точку зору аналітика сфери криптовалют, чому Litecoin такими темпами подорожчав.

Керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко впевнений в тому, що причин тому дві. Перша з них, на його думку, це публікація інформації про споживчому індексі цін в США, що дало підстави для трейдерів не бояться розширювати цінові рамки цієї цифрової валюти. Друга причина криється в даних щодо індексу ділового оптимізму від Національної федерації незалежного бізнесу, яка визнала прогрес малого бізнесу в США ще на +5% в квартальному вираженні.

«Що це значить? Ці дані говорять про те, що при сприятливому інвестиційному кліматі і наявності сигналів до того, інвестори і трейдери будуть намагатися отримати максимально комфортний обсяг коштів для торгівлі. Варто також підкреслити, що основну ставку гравці ринку зробили саме на Litecoin, а не на ТОП-криптовалюту. Найімовірніше, створення конкуренції між двома цифровими валютами також буде грати на користь трейдерів для створення кращих умов по отриманню прибутку», - зазначив керівник фінансової академії Enigma Михайло Романенко.