Любителі нестандартних водних розваг можуть порадіти. Дизайнер велосипедів Роберт Алонцо розробив аквабайк. Як повідомляє видання New Atlas, водний велосипед оснащений підводними крилами і електромотором з зарядом їзди на одну годину. Новинка придатна для їзди як в соленій, так і в прісній воді.

Manta5 має алюмінієву раму, знизу якої розташовуються два підводні крила з вуглеволокна. Вони піднімають велосипед над водою, коли він знаходиться у русі. В дію транспорт наводиться силою людини і допоміжним електродвигуном потужністю 400 Вт. У нього немає корпусу, схожого на човен, замість цього встановлені спеціальні модулі, які відповідають більшою мірою за баланс і утримання велосипеда на воді, коли він не рухається.

При вазі в 20 кілограм велосипед здатний витримувати пасажира до 100 кг. Пристрій може розвивати швидкість до 20км/год. 5 років тому ідея такого транспортного засобу була вперше озвучена Гаєм Говардом-Віллісом з Нової Зеландії. Однак автор не зміг довести свою розробку до кінця. Алонцо підняв ідею з небуття і сконструював пробні моделі. Незабаром аквабайк повинен з'явитися на ринку.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про створення лазерного велошолому

Популярні новини зараз

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще