Часто розробники намагаються об'єднати кілька трендів в одному рішенні. Розумні годинник Lunar, що працює на сонячній батареї – саме той випадок. Як повідомляє Verge, розробником ще доведеться попрацювати над батареєю. Адже на сьогоднішній день заряду годинника вистачає, як і у смартфона всього лише на добу.

Проект Lunar, зареєстрований на Kickstarter, претендує на роль першого у світі розумного годинника з сонячною батареєю. У компанії стверджують, що він заряджається як вуличним світлом, так і світлом, що проникає в приміщення, і вимагає всього однієї години експозиції в день. В якості підстраховки до Lunar додається традиційний індукційний зарядний пристрій.

У загальному і цілому, годинник є схожим на безліч інших "розумних" моделей. Крім того годинники на сонячній батареї вже випускалися раніше Casio і Citizen. Однак, саме розумний годинник з сонячною батареєю були з'єднані вперше. Як і інші моделі, Lunar буде стежити за сном і активністю господаря, давати деякі нагадування і звичайно ж показувати час. Перша партія годинників повинна вийти вже до кінця цього року. Ціна за попереднім замовленням складає 138 доларів.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про розумний годинник

Популярні новини зараз

"Афродіта", - юна онука Ротару в бікіні позасмагала з таємничим красунчиком

Під Дніпром сім'я рибалок виловила річкову ледарку замість щуки - заснула на долоньці

Друг Зеленського "Юзік" облизав батончик Порошенка просто в Раді

Дніпрян відправили у минуле століття - діти верещать, жінки соромляться

Показати ще