Часто розробники намагаються об'єднати кілька трендів в одному рішенні. Розумні годинник Lunar, що працює на сонячній батареї – саме той випадок. Як повідомляє Verge, розробником ще доведеться попрацювати над батареєю. Адже на сьогоднішній день заряду годинника вистачає, як і у смартфона всього лише на добу.

Проект Lunar, зареєстрований на Kickstarter, претендує на роль першого у світі розумного годинника з сонячною батареєю. У компанії стверджують, що він заряджається як вуличним світлом, так і світлом, що проникає в приміщення, і вимагає всього однієї години експозиції в день. В якості підстраховки до Lunar додається традиційний індукційний зарядний пристрій.

У загальному і цілому, годинник є схожим на безліч інших "розумних" моделей. Крім того годинники на сонячній батареї вже випускалися раніше Casio і Citizen. Однак, саме розумний годинник з сонячною батареєю були з'єднані вперше. Як і інші моделі, Lunar буде стежити за сном і активністю господаря, давати деякі нагадування і звичайно ж показувати час. Перша партія годинників повинна вийти вже до кінця цього року. Ціна за попереднім замовленням складає 138 доларів.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про розумний годинник

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Із Франківська може зникнути легендарний ринок, селяни лютують: "Де продати сало і молоко?"

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Леся Нікітюк навчилася "керувати" чоловічою гідністю без штанів: "Коли дуже сумно"

Показати ще