Магазин Amazon позбудеться від персоналу та кас

поділитись
Магазин для цивілізованих людей

Після річної відстрочки перший магазин Amazon Go, в якому немає продавців і касирів, відкривається для звичайних покупців. Повністю автоматизований продуктовий супермаркет обіцяє: "Ніяких черг, ніяких перевірок, ніяких кас". Потенційно робомагазины зможуть змінити всю роздрібну торгівлю.

 

 

Перший робомагазин Amazon Go планували відкрити ще до початку 2017 року, але із-за технічних неполадок довелося з цим почекати. Наприклад, в ході тестування з'ясувалося, що автоматизована система не завжди могла розрізняти людей однаковою комплекції. А після того, як в магазині побували діти, взяли товари з полиць, а потім поклали не на свої місця, датчики почали плутати продукти один з одним. Систему вирішили доопрацювати, і майже рік робомагазин тестували співробітники Amazon у своєму офісному будинку. З 22 січня він відкривається для широкої публіки.

 

 

У магазині площею 167 кв м не дуже великий асортимент, зате він повністю обладнаний новими, створеними практично з нуля технологіями. При вході в супермаркет потрібно докласти смартфон з відкритим додатком Amazon до спеціальних сенсорів. Після цього технології комп'ютерного зору, алгоритми глибокого навчання та система датчиків (багато з яких спочатку розроблялися для безпілотних автомобілів) починають відстежувати кожен крок покупця.

 

 

Варто вам взяти з полиці товар, система миттєво його ідентифікує і записує його вартість на ваш рахунок в додатку Amazon. Якщо ви поклали товар на місце, він автоматично викреслюється і з онлайн-кошики. Технологію вдосконалили таким чином, що вона розрізняє навіть ті продукти, в яких не розбереться кожен покупець.

 

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що смартфони і телевізори незабаром зникнуть.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
Apple, appstore, iTunes
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Samsung випадково показала новинку на відео
0
0
17:23 21.05.2018
Компанія показала потужний ноутбук з оптимальними параметрами
0
0
17:09 21.05.2018
Компанія показала новинку раніше часу
0
0
16:30 21.05.2018
Компанія вирішила ввести функцію, якою користуються в інших соцмережах не один рік
0
0
16:15 21.05.2018
Гра обіцяє підкорити шанувальників новими пейзажами
0
0
15:56 21.05.2018