Флот патрульних робомобілів O-R3 для забезпечення порядку на вулицях збирається залучити поліція Дубаю.

Вони вийдуть на "службу" вже до кінця поточного року, передає портал Engadget.

Ці роботи – продукт сінгапурської компанії Otsaw. Вони здатні самостійно рухатися вулицями, сканувати людей та автомобілі. Крім того, поліція використовуватиме безпілотник, що знаходиться на борту O-R3, при необхідності оцінити ситуацію з повітря.

Влада міста припускає, що навіть сама їх наявність дисциплінуватиме громадян й утримуватиме їх від скоєння злочинів.

Уперше робота представили широкому загалу у травні. Це невеликий робомобіль вагою 80 кілограм, який оснащений лідаром, датчиками відстані, камерами, тепловізором й іншими датчиками, за допомогою яких пристрій збирає дані про навколишній світ. Він може розпізнавати перешкоди на своєму шляху, виявляти підозрілі предмети і порушників, сканувати номери автомобілів, розпізнавати пішоходів і вміє визначати загублені та безгосподарніі предмети.

Популярні новини зараз
Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Головні новини за 25 травня: трагедія Олени Зеленської, реванш Усика, нові пенсії та загибель чемпіона на війні Ірина Федишин знову осоромилася, зачепивши Настю Приходько - та в кишеню за словом не полізла: "Хто ти така?" Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

ЯЧк писав інформаційний портал "Знай.ua", у Дубаї роботи споруджуватимуть розумні будинки.