Виявляється, мама найвідомішого винахідника на планеті Ілона Маска не менш знаменита, ніж він сам.

Мей Маск навіть у свої 68 років продовжує наполегливо працювати - моделлю і дієтологом. Ефектна жінка бере участь у фотосесіях і впевнене заявляє: вона так само затребувана, як і її молоді колеги.

Світська левиця - мати трьох дітей і бабуся десяти онуків. Її син Кімбал володіє мережею ресторанів The Kitchen, дочка Тоска - голлівудський режисер, ну, а Ілон - засновник компаній PayPal, SpaceX і Tesla.

Всі її діти прийшли до успіху завдяки власним зусиллям. За словами Мей, вона занадто багато працювала, аби робити це ще й за дітей.

У 15 років Маск розпочала модельну кар'єру. На життя вона заробляла зовнішністю, хоча розумом теж блищала - Мей зізналася, що в школі була "ботанкою" і обожнювала математику, а ще завжди і всюди носила з собою книги.

Популярні новини зараз

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

На Україну насувається біда, рятувальники виставили новий рівень небезпеки: "Попередження"

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

У 1998 році вона перевезла сім'ю з ПАР у Канаду. Щоб прогодувати трьох дітей, жінці доводилося працювати на п'яти роботах.

Аби діти могли отримати безкоштовну освіту, вона влаштувалася до Університету Торонто, вела модельні курси і майстер-класи зі здорового харчування, а також працювала дієтологом.

"Перше, що ми зробили, коли я отримала зарплату, - це купили килим на підлогу, щоб сидіти на ньому. Жодних меблів у нас не було. А з наступної купили Ілону комп'ютер. Тож він сидів за комп'ютером прямо на підлозі", - розповіла Мей.

У 1995 році Ілон і Кімбал заснували софтверну компанію Zip2. А за рік їх мати вклала у неї всі свої заощадження - 10 тисяч доларів. На ці гроші брати орендували офіс і купили техніку.

У 1999 році Zip2 придбав виробник софта Compaq за 307 мільйонів доларів. Сам Ілон заробив на угоді 22 мільйони. Мей досі жартує, що це була її найкраща інвестиція.

Маск завжди вчила своїх дітей наполегливо працювати, тому що, на її думку, саме робота робить людину щасливою і вічно молодою.

"Я була ботаніком, а Ілон - суперботанік. Я йому якось сказала, що в моєму класі не було нікого, хто знав математику краще за мене. А він засміявся, бо він знав математику ще краще, ніж я", - зізналася Мей.

Завдяки наполегливості й трудової етиці, успадкованим від матері, Ілону вдалося стати одним із найуспішніших підприємців у США. У 2016 році журнал Forbes оцінив його статки в 10,7 мільярдів доларів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Маск отримав схвалення свого футуристичного проекту.