Уряди і навіть приватні компанії будують амбіційні плани колонізації Марса. ОАЕ не планують відставати в цьому від Китаю і США. Емір Дубая Мохаммед бін Рашид заявив про старт проекту Mars Scientific City. Як повідомляє The National, прототип колонії допоможе вирішити не тільки марсіанські, але і земні проблеми.

Спеціально для цього проекту буде надруковано марсіанський рельєф, а також побудований, скляний купол, що захищатиме від радіації і температурних перепадів . На території колонії будуть розміщені теплиці і дослідницькі лабораторії, серед завдань яких є виробництво продуктів і енергії.

Колектив вчених поселять під купол на рік. Протягом цього часу вони будуть створювати технології, що дозволяють вижити на Марсі. Слід зазначити, що ряд проблем, таких як обмежений доступ до води, підвищений радіаційний фон і перепади температур актуальні і для деяких районів Землі. А значить, їх вирішення буде корисно і для сільського господарства на нашій планеті.

Керівництво ОАЕ заявляє про своє бажання зробити внесок у спільні міжнародні зусилля. Заявлена вартість проекту складає $136,12 млн, а площа експерименту займе 176,5 кв. км.

Популярні новини зараз

Школи восени відкриються не всі: кого під час карантину відправлять на дистанційне

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Маленький син Олі Цибульської перетворився на Елвіса Преслі: крутiший за Дзідзьо

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про космічний компьютер