Рада директорів Tesla підготував нову систему винагород для глави компанії Ілона Маска. У найближчі 10 років замість зарплати і бонусів буде введена оплата за досягнення певних показників у капіталізації і виручці. Якщо підприємець впорається із завданням, то до 2028 року Tesla буде коштувати 650 млрд доларів, а Маск стане одним із найбагатших людей у світі.

Нова програма винагород, розроблена радою директорів Tesla, пропонує замінити фіксований оклад і бонуси Ілона Маска на винагороди за результатами. Згідно з планом, протягом 10 років Маск буде займати посаду голови компанії і домагатися встановлення нових рекордів. За кожен рекорд підприємець буде отримувати транш у розмірі 1% акцій Tesla (1,69 млн акцій).

Щоб отримати першу виплату, Маск повинен підвищити капіталізацію компанії до 100 млрд. За даними на січень 2018 року, Tesla оцінюється в 59,4 млрд, що майже на 12 млрд перевищує ринкову капіталізацію Ford і на 2 млрд доларів поступається General Motors.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Далі, за планом ради директорів, Tesla має зростати на 50 млрд щорічно до планки в 650 млрд до 2028 року, що на 10 млрд буде перевищувати теперішню вартість компанії Amazon. Крім капіталізації, будуть враховані та операційні показники, в тому числі загальна виручка і прибуток. Як пише The Verge, якщо Маску вдасться виконати всі поставлені завдання, то його частка в компанії зросте на 30%, і він стане одним із найбагатших підприємців в автомобільній індустрії.

Раніше Tesla вже вводила схожу практику. У 2012 році компанія платила Ілону Маску лише в міру досягнення поставлених цілей. Чолі Tesla вдалося досягти всіх показників, за винятком одного. Вважається, що завдяки цій системі за 5 років капіталізація Tesla зросла в 17 разів.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Канада надішле українську ракету в космос.