Відомий творець компанії SpaceX Ілон Маск розповів про останні досягнення в розробці багаторазової ракети BFR (Big Falcon Rocket).

Маск зазначив створення і вдале випробування самого тяговооруженного двигуна в світі Raptor. Також Ілон зазначив, що двигун працює на рідкому метані і кисні.

"У нас має бути надзвичайно ефективний двигун. Raptor буде володіти найвищою тяговоозброєність, ми сподіваємося, серед усіх коли-небудь зроблених двигунів будь-яких типів", - висловився підприємець.

Популярні новини зараз

Українці переходять на літній час: коли, як і що доведеться витерпіти людським нервам

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Осадча в білому засвітила пружні кульки: поки Горбунов в няньках

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Маск також розповів розповів про створенні та випробуванні гігантського бака, створеного з розробленого SpaceX вуглецевого волокна. Конструкція, яка досягає в діаметрі 12 метрів, призначена для зберігання 1 200 тонн рідкого кисню (окислювача для метану) і забезпечує прийнятну для ракети легкість, і навіть необходимій запас палива для роботи двигуна.

Крім цього, вдосконалена ракета BFR отримала в нижній частині бічне крило дельтаобразним форми, призначений для регулювання кута тангажа (між поздовжньою віссю корабля і горизонтальною площиною). Така особливість робить корабель BFR придатним для посадки в будь-яку точку Сонячної системи.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що слідом за компанією Ілона Маска SpaceX журнал Playboy видалив свій аккаунт з Facebook на тлі скандалу з витоком персональних даних користувачів.

Керівництво популярного чоловічого журналу заявило, що видаляє свою сторінку через гучного скандалу з витоком персональних даних.