Tesla, поряд з усіма іншими випущеними новинками, також запустила в продаж переносну акумуляторну батарею Tesla, яка може заряджати ваш iPhone, iPad або будь-які інші пристрої, які заряджаються за допомогою microUSB.

Новинка має батарею об'ємом 3,350 mAh створена за участю студії дизайну Tesla, що займається створенням зовнішнього вигляду авто і електро вантажівок компанії. І хоча девайскоштує 45 доларів, її розкупили за кілька годин після старту продажів.

Раніше ми повідомляли, що глава компанії Tesla, Ілон Маск став іконою мільйонів ще за життя. І це не дивно, адже Ілон бореться з глобальним потеплінням і споряджає космічні експедиції. Однак у Маска є і досить велика кількість критиків. Керівника компанії часто дорікають у недалекоглядності і авантюризм. Як повідомляє CNBC, серед критиків видно такі помітні постаті як Роберт Лутц, людина, яка пропрацювала все життя на вищих посадах у найбільших автококцернах.

Також Ілон поділився про те, як переживає розставання зі своєю коханою. Він повідомив, що вставати вранці дуже важко, і лише кілька банок енергетика і спілкування з цікавими людьми йому допомагають боротися з депресією. Як виявилося, його навіть мільйони долларів не рятують від самотності.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що робот показав приклад двієчникам.