Новий продукт Solar Roof ("Сонячний дах") спочатку протестують на будинках самого Ілона Маска і співробітників його компанії (топ-менеджерах і заступниках). Після чого його запропонують споживачам.

Установка ведеться паралельно з поставкою накопичувача енергії Powerwall на 13,5 кіловат-години, що дозволяє будинкам бути незалежними. Про це пише Electrek.

Це поки тестові процедури — інноваційна черепиця на вигляд не відрізняються від звичайної, поки її випускають маленькою партією, і черга з замовлень на установку вже розтягнулася на 2018 рік. В масове виробництво дахи надійдуть до кінця цього року, після запуску Гігабфрики-2, що спеціалізується на їх виробництві.

Виробник відзначає, що таке покриття міцніше через особливим чином загартоване скло, стійке до будь-якого граду.

Деякі критикують ту поспішність, з якою компанія вступає на ринок. Адже у неї ще є ряд незавершених проектів, наприклад розгортання виробництва до повної потужності на Гігафабрике-1 на півдні США. Однак вона вже будує другу, на півночі.

Популярні новини зараз

МОЗ підготувало список до примусової вакцинації: не хочеш - звільняйся

Юлія Саніна з The Hardkiss перетворилася на героїню "матриці": Нова Трініті для Кіану Рівза?

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Українцям розповіли лайфхак, як заощадити на комуналці: "Вистачає на зимовий період"

Показати ще

На 2018 рік заплановано початок будівництва ще однієї гігафабрики в Китаї, аналогічні переговори йдуть в Індії. У 2018 ж році виробник хоче домогтися випуску 10 000 машин на тиждень.

Молодій компанії, у якої п'ять років тому взагалі не було своїх виробничих потужностей, буде важко потягнути все і відразу. За останні десятиліття таку швидкість розширення масового виробництва взагалі нікому не вдавалося продемонструвати. Багато експертів сходяться на тому, що Tesla надто поспішає захоплювати нові ринки, що може призвести до зривів термінів по ряду її проектів.

Як повідомляв інформаційний портал Знай. ua, Маск ощасливив клієнтів Tesla.