OpenAl - це відома на весь світ компанія, яка впроваджує штучний інтелект у різні технології. Цим же займається і Tesla - друга компанія Ілона Маска.

Маск вирішив покинути раду директорів OpenAl, щоб уникнути конфлікту. У компанію він вклав більше 1 млрд доларів. Екс-директор заявив, що спонсорувати компанію і допомагати в розвитку в будь-якому випадку не перестане.

Експерти вважають, що "інженер майбутнього" вирішив сконцентрувати увагу на більш молодій компанії Tesla. Швидше за все, Маск вирішив займатися розробкою штучного інтелекту для автопілотів суперкарів на майданчику Tesla.

В найближчому майбутньому ми зможемо обходитися без водіїв, так як будь-яка машина самостійно буде керувати собою. І це все завдяки генію штучного інтелекту - Ілону Маску.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua", разом з автомобілем Tesla Ілон Маск відправив засекречену посилку інопланетянам.

Популярні новини зараз
Відключення світла у січні та лютому: до чого готуватись ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку Світло, опалення та вода: чому комуналка зросте для двокімнатних квартир Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Показати ще