Світ переходить на поновлювані джерела енергії і це незворотній процес. Однак такий перехід вимагає нових рішень в області зберігання енергії. Як повідомляє The Guardian, британські розробники запускають найбільшу фабрику по збереженню енергії в Шеффілді.

Акумулятори промислового масштабу розміщуються в чотирьох стандартних корабельних контейнерах поблизу електростанції, і по накопичувальній потужності вони порівнянні з півмільйоном телефонних батарей. Нове підприємство стане справжньою віхою в сфері розвитку технологій зберігання енергії атомних, вітрових та газових електростанцій.

Ініціатором проекту виступила Національна Енергосистема Великобританії. Така мега-батарея потрібна для згладжування стрибків напруги в умовах одночасного використання традиційної та альтернативної енергетики. Вважається, що проект прискорить перехід країни на зелену енергію. Проте рекордсменом фабрика в Шеффілді буде залишатися недовго. У найближчі роки пальма першості перейде до енергетичних комплексів в Барроу-ін-Фернес і Ноттінгемширі.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про те, хто купив ірландський вітер

Популярні новини зараз

Головне за ніч: новий "Азаров" в Україні, майбутня наречена в родині Кошового, ціни на м'ясо та овочі, зміни у Огнєвіч на Холостячцi

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Сорокоуст у церкві за здоров'я й упокій: за кого категорично не можна замовляти цю молитву

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

Показати ще