Українська митниця перестала пропускати посилки з товарами торгових марок "Meizu" і "Xiaomi". Причина – скарга правовласника, яким є магазин "Цитрус", передає "ain".

Доставку посилок з "Xiaomi" вже розблокували, натомість з "Meizu" ситуація залишається не визначеною.

Багаточисельні скарги на адресу Державної фіскальної служби надійшли від імені Вікторії Цитович, раніше вона була директором "Цитрус Трейд", а зараз вказана в митному реєстрі, як представник ТМ в Україні. За даними «Цитруса», вона в компанії не працює з 2011 року, але «Цитрус» і Meizu з нею співпрацюють.

Саме на основі цього листа і блокують доставку китайських брендів в Україну.

Нагадаємо, саме мережа "Цитрус" стояла за скандальним законопроектом, яким пропонувалось ввести мита на онлайн-покупки з-за кордону.

Популярні новини зараз
Злата Огнєвіч нарешті зізналася у стосунках з добровольцем: "Він дуже крутий хлопець" Майже у два рази: в Україні обрушилися ціни на популярну ягоду ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Українці зловили Тіну Кароль в обнімку з Григорієм Ліберманом - нарешті всі побачили його обличчя
Показати ще

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", Xiaomi представила в Китаї свій новий фаблет Mi Max 2, який отримав оновлений дизайн, непогані характеристики і невисоку ціну.