Xiaomi анонсувала Mi A2 і Mi A2 Lite, два нових телефони під управлінням Android One. Спрощена операційна система Google спочатку була призначена для пристроїв з низьким рівнем обслуговування, але телефони Mi A2 міцно знаходяться в середині діапазону і повинні забезпечувати підтримку Android 8.1.

Так само, як торішній Mi A1, смартфон схожий на Mi 5X, а Mi A2 має в основному ідентичні апаратні засоби в порівнянні з Mi 6X. Обидва телефони мають товщину 7,3 мм і мають 6-дюймовий РК-дисплей 18: 9 1080p, процесор Snapdragon 660, 12-і 20-мегапіксельну камеру з двома камерами, 20-мегапіксельну камеру зі спалахом, USB C і 3000 mAh акумулятор. Mi A2 доступний з об'ємом пам'яті до 128 ГБ і 6 ГБ оперативної пам'яті.

Mi A2 Lite - це менший і більш дешевий варіант з вирізаним 5,84-дюймовим РК-дисплеєм 19: 9 1080p, процесором Snapdragon 625, 12 - і 5-мегапіксельними подвійними камерами, 5-мегапіксельною самонавчальної камерою, акумулятором ємністю 4000 маг і Micro USB-зарядкою. Його товщина складає 8,75 мм, а максимальний об'єм пам'яті - 64 ГБ, а оперативна пам'ять - 4 ГБ.

Що стосується цін, звичайна версія буде в районі 400 доларів, а "легка" версія обійдеться в 200 доларів.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.