Microsoft почала тестувати новий користувальницький інтерфейс Windows 10, який нагадує функції ОС Apple. Новий інтерфейс пошуку останньої тестової збірки Windows 10 (17040), випущений минулого тижня отримав зміни інтерфейсу, і тепер "пошук" повністю змінює свої функції.

Плаваюча панель пошуку містить ті ж результати, які ви знайдете в меню "Пуск" або в панелі Cortana на поточній панелі завдань в Windows 10. Панель пошуку також може бути активована за допомогою ярлика Windows + S, і вона виглядає дуже схоже на інтерфейс macOS Spotlight.

Голосові помічники Alfred для Mac і Wox для Windows пропонують набагато більш ефективний спосіб пошуку, інтеграції у веб-запити і автоматизовані робочі процеси. Microsoft уникала такого роду змін протягом багатьох років, проте в підсумку прийняла нові тенденції, збільшивши продуктивність власної операційної системи Windows.

Зовсім недавно ми писали про те, що Apple випустила новий пристрій для дому iHome, яке виглядає як дзеркало.

Воно має параметри 10 на 13 дюймів і має вбудований динамік Bluetooth для відтворення музики під час контакту з людиною, а також роз'єм USB для зарядки телефону.

Також є вбудований мікрофон з технологією ехоподавлення, а також підтримка таких голосових помічників, як Siri і Google Assistant. Таким чином, ви можете попросити дзеркало програвати музику під час прибирання.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що зруйновані головні міфи про клонування.