У липні компанія Microsoft представила додаток під назвою Your Phone, яке дозволяє "на льоту" пересилати фото зі смартфона на ПК з Windows 10, а також відправляти з комп'ютера веб-сторінки на мобільний пристрій.

Буквально днями програму запустили у мережу, і вона стала доступною для кожного охочого. Її можна завантажити на офіційному сайті Microsoft і встановити. Однак для повноцінної роботи потрібно Windows 10 Built 17723 або новіше, про що програма сама попереджає. Іншими словами, у вас повинна бути сама остання збірка Windows 10.

Поки що утиліта відноситься до категорії Windows Insider, тобто повноцінно працювати вона буде тільки на бета-версії операційної системи. На поточний момент вона дозволяє лише встановити мобільний додаток і зв'язати ПК і смартфон, але передача файлів не проводиться. Однак чекати залишилося не довго.

При цьому важливо зазначити, що передача фото підтримується виключно на пристрої з Android. У компанії заявили, що користувачі iOS зможуть лише пересилати веб-сторінки.

Залишається почекати виходу оновлення Redstone 5 восени (орієнтовно — у жовтні), щоб оцінити якість роботи програми.

Зазначимо, що Microsoft після фіаско зі своєї мобільної ОС намагається вести експансію на iOS і Android за рахунок програмного забезпечення і часткового копіювання екосистеми Apple. Експерименти такого роду йдуть мінімум з часів Windows 8.

Нагадаємо, що нещодавно компанія Samsung сильно здивувала скептиків, представивши публіці смартфон під назвою Galaxy Note 9, який отримав новітнє технічне оснащення, а також цілих 512 ГБ постійної флеш-пам'яті.

Як повідомляв раніше Знай.uа, компанія Samsung разом з Galaxy Note 9 представила нові розумні годинник Galaxy Watch. Буде 2 моделі: одна на 42мм, а інша на 46 мм. вони Виконані у класичному дизайні.

Також Знай.uа писав про те, що компанія Xiaomi показала новий варіант смартфона Mi MIX 2S Emerald Green. Вже 14 серпня його можна буде купити в Китаї. Для розробки нового варіанту Mi MIX 2S Emerald Green, Xiaomi співпрацював з дослідницьким інститутом Dunhuang.