Сьогодні Microsoft запускає нову програму Windows Bounty, призначену для розширення існуючих програм захисту від помилок в системі безпеки.

Хоча софтверний гігант раніше платив 100 000 доларів за знайдені користувачами помилки в Windows 8.1, компанія заплатить набагато більше за серйозні недоліки Hyper-V в операційних системах Windows 10 або Windows Server.

Microsoft тепер виплатить до 250 000 доларів США за серйозні уразливості Hyper-V, а помилки безпеки у попередніх збірках Microsoft Edge або Windows 10 будуть отримувати до 15 000 доларів. "Безпека завжди змінюється, і ми приділяємо пріоритетну увагу різним типам вразливостей в різні моменти часу", - пояснює представник Microsoft в блозі.

Нова програма Windows Bounty запускається сьогодні. Facebook, Google, Apple, Uber і багато інші технічні компанії пропонують щедру винагороду за знайдені помилки, і вони покликані спонукати користувачів розкривати уразливості, щоб запобігти кібератаки.

Популярні новини зараз

Зірка "Жіночого кварталу" Катя Нікітіна оголила сідниці і знайшла застосування своєму шпагату: "Так круто"

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

СТБ пояснив, чому Юля "Зайка" вилетіла з "Холостяка": "Злили учасницю, так і скажіть"

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що фейсбук перейшов в оффлайн.