Stash - це стартап в Нью-Йорку, який дозволяє людям економити невеликі суми грошей і робити мікроінвестіціі через мобільний додаток. Стартап забезпечив інвестиції в розмірі 40 мільйонів доларів.

Stash розроблений як мобільний додаток, яке прагне полегшити заробіток споживачам з низьким доходом в Сполучених Штатах, щоб почати заощаджувати та інвестувати.

Починаючи з 5 доларів, користувачі можуть інвестувати в більш 30 біржових фондів, підвідомчих інвестиційної командою компанії.

Додаток стягує 1 долар в місяць для рахунків з сумою менше 5 тисяч доларів. Також є можливість встановлювати автоматичні інвестиції, щоб допомогти вам розвинути свій "рахунок" з плином часу. Він стягує 0,25% річної плати за рахунку понад 5 тисяч доларів.

Stash входить в число високотехнологічних інвестиційних стартапів, які використовують автоматизацію і цифрові технології для обслуговування споживачів, яких зазвичай ігнорують основні галузі управління капіталом.

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Джо Байден виступив з терміновою заявою через Росію: діалог з Путіним можливий

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Тоня Матвієнко похизувалася подарунком від подружок: Мірзоян так не зміг

Показати ще

"Ми допомагаємо людям, які не можуть заощадити гроші на щотижневій основі", - сказав в інтерв'ю Брендон Криг, виконавчий директор і співзасновник Stash.

Stash обслуговує 850 000 рахунків, додавши більше півмільйона інвесторів на свою платформу тільки з початку року. Він сказав, що близько 86 відсотків його користувачів є першими інвесторами.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що Microsoft покаже незрячим світ.