Невідомі хакери почали шантажувати програмістів з компанії GrayKey, публікуючи вихідні коди пристроїв для злому iPhone. Про це повідомляє Motherboard.

Виробники заявили, що девайси під назвою GrayKey 2 можуть розблокувати практично будь-який сучасний iPhone, обходячи стандартну захист паролем. Програмісти продають цю технологію правоохоронним органам, однак витік коду може зробити їх пристрою марними.

Зловмисники вже почали публікувати фрагменти коду у відкритому доступі. В якості викупу вони зажадали у компанії GrayKey два биткоина (близько 18,5 тисячі доларів за поточним курсом). Розробники пристрою підтвердили журналістам Motherboard витік даних, яка і привела до спроби вимагання.

Популярні новини зараз

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Показати ще

Однак представники компанії пояснили, що у зловмисників є на руках тільки код інтерфейсу пристрою, який раніше вже потрапляв у відкритий доступ через неправильних налаштувань на сайті одного з клієнтів. Тому розробники швидко заблокували доступ до інтерфейсу, щоб знешкодити зловмисників.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що цієї весни повинно вийти четверте велике оновлення операційної системи Windows 10. А вже восени користувачі зможуть оновити свої ПК до версії Redstone 5. Однак в мережі з'явилася інформація, що оновлена Windows 10 буде підтримуватися і на смартфонах.

Близько року тому Microsoft видалила з оновлень Windows 10 всі API, які пов'язані зі смартфонами. Таким чином корпорація поклала кінець мріям про появу чергового смартфона під управлінням цієї операційної системи. Проте минулого тижня на американському сайті Microsoft всі смартфони, які раніше пропонувала компанія, перейшли в розряд "Немає в наявності".

Проте в осінньому оновлення Windows 10 Redstone 5 інженери виявили мобільні API, що викликало нову хвилю чуток про відродження міфічного Surface Phone. Смартфон нібито може вийти вже в цьому році.

Проте офіційного підтвердження цієї інформації немає. Варто відзначити, що подібні прогнози відбуваються щорічно.