В Єрусалимі, священному місті для трьох релігій, під час розкопок було виявлено незвичайну конструкцію. Зовнішній вигляд будови дозволяє вважати, що колись на цьому місці знаходився театр. Споруда була знайдена археологами під аркою Вільсона, передають російські ЗМІ.

Археологи були зайняті дослідженням підземних тунелів, які знаходяться біля Стіни плачу. Волею випадку дослідники виявили споруду, що зовні нагадує театр невеликих розмірів. Сцена біля театру невелика, а місць призначених для глядачів нарахували більше 200. Слід нагадати, що в давнину театри були культурним місцем. На їх території відбувалося колективне прослуховування музичних творів, або показ вистав.

Через деякий час була висунута версія, про політичне призначення споруди. Конструкція цілком могла використовуватися міською радою для зустрічей. Археологи відзначають, що це конструкція так і не була добудована до кінця. Про занедбаность проекту можуть свідчити деякі незавершені частини споруди, а також сходів. Зараз археологи намагаються з'ясувати, через що довелося завершити будівництво театру.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про причини падіння Римської імперії

Популярні новини зараз

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще