Google починає додавати "відео-превью", до результатів пошуку на Android-пристрої. Оновлення з'явиться на Android, а після оновлення в Chrome і додатку Google. Прес-секретар повідомив, що Google сподівається інтегрувати функцію в інші платформи, такі як iOS і ПК.

Ця функція позиціонується як спосіб поліпшити результати відео, даючи користувачам краще уявлення про те, що всередині кожного кліпу. Минулого тижня Google протестував подібну функцію на ПК, і багато користувачів вважали це за дратівливу функцію.

Попередній перегляд буде відображатися тільки при використанні Wi-Fi, так що функція не буде використовувати стільникові дані.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що google подбала про аллергиках.

Популярні новини зараз
ПФУ дав 10 днів: українці можуть залишитись без пенсії Субсидія конвертується у борг: ПФУ застеріг отримувачів виплат Без балакалав і з камерами: правила для ТЦК хочуть посилити Грошей не буде: пенсіонерам скасували популярну доплату
Показати ще