У вересні 2018 року компанія Google відзначить десятиліття роботи популярної операційної системи Android.

Відомо, що ця платформа змогла стати найкращою у світі, а число пристроїв, керованих нею, перевищує мільярди. Однак, якщо вірити новим даними, пошуковий гігант може піти на радикальні заходи.

Використання Android завжди було абсолютно безкоштовним, а компанія Google заробляла шляхом того, що майже на всіх девайсах були встановлені Chrome, Gmail, YouTube і так далі. Однак така позиція виявилася далеко не за смаком владі Євросоюзу, яка вважає, що пошуковий гігант таким чином порушує антимонопольне законодавство.

У підсумку, Google отримав штраф у розмірі 4.3 млрд євро, який в даний момент вважається найбільшим в історії ЄС. Глава компанії Сундар Пічаі заявив, що пошуковий гігант буде боротися до останнього в питанні захисту своїх прав.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко зламали українцям мозок дивним кадром: оптична ілюзія?

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Також він повідомив про те, що в разі, якщо влада ЄС відмовиться йти на поступки, компанія Google зробить Android платним для всіх. Точніше кажучи, платити будуть зобов'язані компанії, що випускають пристрої, а це, відповідно, підніме вартість самих гаджетів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дослідження показало, що 7 з 10 дівчат воліють зустрічатися з тим, хто має iPhone. До цього висновку в ході експерименту прийшла компанія Decluttr. Тому всім самотнім користувачам Android варто задуматися над зміною смартфона. І придбати пристрій Apple. Серед причин, зокрема, те, що багато хто називає власників iPhone більш вишуканими і досвідченими. Проте інші вважають, що справа в грошах.

Також Знай.uа писав, прибуток Microsoft за підсумками фінансового року вперше в історії перевищила 100 млрд доларів. За підсумками четвертого фінансового кварталу чистий прибуток IT-гіганта склав 8,8 млрд доларів порівняно з 8,07 млрд роком раніше. Так, квартальна виручка корпорації зросла на 17% до $30,1 млрд, що перевищило прогноз ринку.

Як повідомляв портал Знай.uа хитрі китайські винахідники змінили тактику копіювання популярних смартфонів і вирішили робити "від душі". З'явилася копія iPhone X, яку дуже важко відрізнити від оригіналу.