Портал "Знай.uа" зібрав добірку помилок людства, які дорого нам обійшлися.

1. Падіння житлового будинку. 13-поверхова будівля в Шанхаї впала через недотримання норм будівництва і неякісний фундамент.

2. Знищення 150-річної гітари. Гітара була музейним експонатом. У фільмі "Мерзенна вісімка", був розбитий 150-річний раритет за помилку. Хтось зі знімальної команди просто забув замінити оригінал на підробку.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

3. Занадто великі вагони і вузькі платформи. У 2014 році залізниці SNCF вирішили модернізувати транспортну мережу і замовили 2 000 нових поїздів ціною 15 млрд євро. На жаль, з'явилися прорахунки, з-за яких поїзди просто не вміщалися біля платформ.

4. Підводний човен, яка не може спливти. В процесі будівництва підводного човна з'ясувалося, що вона виходить занадто важкою і ризикує не спливти після занурення. Виявилося, що на самому початковому етапі хтось зробив помилку в розрахунках.

5. Міст "Міленіум". Міст «Міленіум», був відкритий в 2000 році, і майже відразу ж закритий. Як виявилося на практиці, при великому скупченні народу він починав небезпечно гойдатися.

6. Викинуті біткоїни. У 2009 році вони тільки з'явилися на світ, тому їх було досить легко заробити. Один з ентузіастів викинув жорсткий диск з 7 500 біткоінами на смітник через їх дешевизну в той час.

7. Продаж аляски. У березні 1867 року було вирішено продати велику територію Сполученим Штатам всього за 7,2 млн доларів. В результаті, Росія мало виграла від цієї угоди втративши природні ресурси на мільярди доларів.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 найкрасивіших водоспадів світу.