Виробники телефонів давно взяли курс на збільшення екрану, поліпшення якості камери і розширення обсягу пам'яті переносних пристроїв. Однак телефон Zanco tiny t1 випадає з цієї гонки гігантів. Його творці пішли в протилежному напрямку і вирішили сконструювати найменший телефон у світі. Принаймні, саме так цей продукт позиціонується на Kickstarter. Пристрій підтримує всі базові функції мобільного телефону і важить менше монети. Як повідомляють російські ЗМІ, вже через півроку пристрій з'явиться на прилавках більшості країн.

Схоже, що мобільний телефон Zanco tiny t1 з'явився в епоху, що передує тенденціям фаблетов і смартфонів з великими екранами. Zanco tiny t1 менше великого пальця і легше монети. Zanco маркує крихітний t1 як "мобільний телефон для розмови і тексту" з буквено-цифровою клавіатурою. Телефон має розміри 46,7x21x12 мм і вагу 13 грамів. Цей телефон підтримує одну Nano SIM-карту і може зберігати до 300 контактів у телефонній книзі. Zanzo tiny t1 може зберігати до 50 SMS-повідомлень, а також останні 50 вхідних / вихідних номерів в журналі викликів, використовуючи 32-мегабайтну пам'ять.

Працює крихітний телефон на базі процесора MediaTek MTK6261D з 32 МБ ОЗУ. Він має 0,49-дюймовий OLED-дисплей (32×64 пікселів) і працює на батареї 200 маг. Zanco tiny t1 має можливості підключення, такі як 2G, Bluetooth і Micro-USB. Крихітний t1 являє собою чотирьохдіапазонний телефон і буде доступний в двох діапазонах частот 2G — 850/1900 і 900/1800; немає підтримки для частот 3G або 4G. На цьому телефоні немає доступу в Інтернет. У нижній частині телефону встановлений мікрофон і динамік. Вартість такого пристрою складає приблизно 30 євро. Телефон буде поставлятися в більшість країн світу в травні 2018 року.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, чому не можна спати зі смартфоном