Після блокування російських соцмереж, українські користувачі визначають для себе альтернативу. Аудиторія Instagram за останні півтора місяці виросла майже в півтора рази.

Про це повідомляє Watcher, посилаючись посиланням на дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців. Кількість користувачів в Instagram зросла з 3,8 мільйона до 5,6 мільйона. У Facebook зовсім інша динаміка - за останній тиждень кількість українських клієнтів зменшилася на 100 тисяч. Показник впав з 9 мільйонів до 8,9 мільйона.

Причиною падіння може бути те, що в перший період заборони російських ресурсів був сильний пік нових реєстрацій.

Загальна унікальна аудиторія Facebook і Instagram в Україні становить 11 мільйонів користувачів. На кожну соцмережу припадає 8,9 мільйона і 5,6 мільйона клієнтів відповідно. Це означає, що обома сервісами користується 3,3 мільйона українців.

Популярні новини зараз

Українка мало не купила сир "зі знижкою" за 350 грн: свіжий коштував 200

Собака, схожа на пельмень, рекордно схудла: таке під силу не кожній людині

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

Саме в Instagram і Facebook перейшли українські користувачі після заборони ВКонтакте і Однокласники. Ще в травні їх унікальна аудиторія становила 7,5 мільйона користувачів. Тобто з моменту заборони російських ресурсів цей показник виріс на 3,5 млн.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, з'явилися дані, за які посади в соцмережах можуть притягнути до відповідальності перед законом.