Нейромережа показала справжній вигляд Святого Миколая

поділитись
Тепер можна побачити справжнє обличчя Миколи Чудотворця

Тривимірний портрет святителя Миколая, який вже деякі назвали найбільш реалістичним і точним, створила група учених з лабораторії лицьовій анатомії при Ліверпульському університеті імені Джона Мура (Великобританія). Завдяки антропометричним і історичними даними, застосували спеціальну технологію реставрації лицьових кісток і тканин і тривимірну інтерактивну технологію.

 

 

За словами професора Керолайн Уілкінсон, при реконструкції були задіяні "всі скелетні останки й історичні свідчення, отримані з наявних на сьогодні джерел".

 

При цьому, вчені використовували найсучасніші досягнення в області лицьовій анатомії, детальні дані турецьких вчених з тканин і CGI-технології (комп'ютерної генерації зображень).

 

 

Повідомляється, що, зокрема, дослідники відтворили зламаний ніс святого Миколая, який, за словами Кароліни Уілкінсон, зберіг після загоєння характерну легку асиметричність і надавав обличчю суворості

 

Раніше вчені заявили, що вижили після зустрічі з дельфінами або стали свідками розправи над родичем акули на несвідомому рівні надалі воліють триматися подалі від груп дельфінів - так з'являється уникнення, яке ми сприймаємо як страх акул перед дельфінами.

 

 

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що танки перетворять в термінаторів.

Автор матеріалу: 
Николай Олефиренко
Теги: 
вчені, розробка, дослідження
Компанія змінила назву своєї продукції
0
0
21:29 16.03.2018
Ви такого не очікували
0
0
19:13 16.03.2018
Телефон дуже схожий на iPhone X
0
0
15:47 16.03.2018