Штучний інтелект дозволить зробити моніторинг очисних споруд дешевше, при цьому збільшивши якість самої води по всьому світу.

Дослідники з Університету Ватерлоо створили штучний інтелект, який зможе ідентифікувати різні види ціанобактерій і водоростей, які розростаються в системах водоснабжений, і вчасно їх знищувати, сповіщаючи про це людям. Вчені заявляють, що завдяки оптимізації системи та реакції на всілякі випадки можна з легкістю довірити цю роботу ІІ.

Після щоденного двогодинного моніторингу проточною водопровідної води від нейромережі, з результатами буде знайомитися оператор, який вже і буде робити висновки про якість води і роботи штучного інтелекту, і приймати необхідні заходи для забезпечення чистоти води.

Нагадаємо, що на наступному тижні компанія Xiaomi офіційно представить новий фаблет Mi Max 3, який стане першим пристроєм серії з повноекранним форматом і подвійною камерою.

В мережі нещодавно з'явилися фото постера нової моделі. На постері зображений лицьова панель фаблета. На моделі видно рамки зверху і знизу екрану, ним розташовані фронтальна камера, динамік і датчики. На нижній же панелі нічого не розміщено.

Також можна побачити, що новий фаблет буде дуже великим - 6,9 дюймів. Офіційна презентація запланована на 19 липня.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що загальноприйнятий аргумент, який чують від технічних експертів, полягає в тому, що фанати Apple швидко виправдовують все, що робить Apple, незалежно від того, наскільки це неприйнятно для користувача. Однак це не так.

В якості основного прикладу, скарги, пов'язані з дизайном клавіатури Apple MacBook Pro 2016, призвели до повного суперечності, яке спонукало багатьох власників вигукнути, що це була найгірша клавіатура, яку вони коли-небудь бачили. Однак після виходу нового Apple MacBook Pro, користувачі з "потворної клавіатурою" залишилися ні з чим.

У результаті проблема полягає в тому, що користувачі, які придбали нові MacBook Pro відразу після WWDC, тепер не можуть повернути їх, оскільки гарантійний термін 14 днів з тих пір минув.