Математик і видеоблогер Метт Паркер створив петицію, що закликає змінити зображення на дорожніх знаках футбольного м'яча. Причиною стала геометрично неможлива конфігурація футбольного м'яча, що складається тільки з шестикутників.

Як розповідає Метт, класичний футбольний атрибут має форму усіченого ікосаедра, який складається з 20 шестикутників і 12 п'ятикутників. Варто відзначити, що зображення шестикутного м'яча неможливо втілити в реальність.

На відео Паркер довів свою правоту:

Математик і видеоблогер Метт Паркер обурився тим, що творці дорожнього знака не тільки не знають геометрії, але і, по всій видимості, ніколи не тримали в руках футбольний м'яч. Саме з-за цього математик створив петицію, в якій пропонує замінити зображення на геометрично правильне. Щоб петиція була винесена на обговорення, необхідно зібрати 100 тисяч підписів. На даний момент кількість підписів вже перевищує 10 тисяч.

Популярні новини зараз
Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Індексація без відчутного ефекту: пенсіонери так і не відчули зростання виплат Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Українцям підвищать пенсії на 25%
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Маск поплатився за самовпевненість.