Компанія Boston Dynamics в 2019 планує почати продажі своїх роботів SpotMini, які по руху нагадують собак, передає TechCrunch.

«Ми плануємо укласти контракти на створення 100 одиниць SpotMini до кінця цього року. Це стане кроком до масових продажів, які ми сподіваємося почати в 2019 році», – заявив один із засновників компанії Марк Рейберт.

Вартість пристрою поки невідома, але в компанії відзначили, що останні прототипи обійшлися у виробництві в десять разів дешевше від попередніх.

Boston Dynamics – одна з найбільш відомих компаній-виробників роботів. Вона часто публікує відеозаписи з випробуваннями роботів, що нагадують собак і людей. Зараз пристрої навчилися відкривати двері, носити коробки і бігати. SpotMini важить близько 29 кг і може пропрацювати приблизно 90 хвилин в залежності від навантаження.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

У Путіна "впав" Кремль

Наталя Могилевська показала, яка з неї "господиня": павуки на люстрі і павутина по кутах

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

До слова, нещодавно південнокорейські інженери створили робота, що нагадує кішку, який, за задумом творців, повинен позбавити людину від самотності.

Раніше портал "Знай.uа" розповідав, що кожні кілька місяців інженерна компанія Boston Dynamics показує нове відео з їх роботами, які навчаються чомусь новому кожен день. Останні два нових ролика не стали винятком. Цього разу вони показали, як робот-гуманоїд Atlas спритно біжить по лісі, а робопес SpotMini проводить автономну дослідницьку місію навколо офісної будівлі.

У першому відеоролику показано здатність Atlas'у динамічно переміщатися по складному ландшафту, підтримуючи рівновагу під час бігу. Крім звичайного бігу, гуманоїд вміє перестрибувати перешкоди.

На другому відео роботизований пес SpotMini бігає навколо офісу, демонструючи здатність автономно пересуватися і ходити вгору і вниз по сходах. Щоб уникати перешкод по заданому курсу, робот використовує карту навігації і камери, для визначення себе у просторі. Неясно, наскільки автономія робота пов'язана з його загальним маршрутом, але він, схоже, може швидко реагувати на перешкоди.