Розробники WhatsApp створили додаток, який дозволяє власникам iPhone стежити за іншими користувачами месенджера. Програму можна придбати всього за два долари.

Про це повідомляє Lifehacker.

Заплативши $ 1,99 в магазині App Store, будь-який власник iPhone зможе відстежувати активність своїх контактів в популярному мессенджері WhatsApp. За допомогою програми можна бути навіть в курсі того, коли друзі лягають спати.

Додаток отримав назву Chatwatch. За словами розробників, він дозволяє дізнатися, чи спілкувалися між собою вибрані люди зі списку контактів. Для цього програма комбінує особисті дані декількох користувачів. Також можна подивитися, коли співрозмовник останній раз заходив в додаток - навіть якщо той відключив функцію відображення статусу.

Аналізуючи активність контакту, додаток навіть покаже, в який час користувач лягає спати і прокидається. Правда, за два долари весь функціонал програми не розкривається. Стежити можна буде лише за двома контактами протягом тижня.

Популярні новини зараз

Палає найбільше на планеті звалище шин: загрожує катастрофою для усього світу

Раптово зірветься вітер: синоптик оголосила штормове попередження українцям, коли чекати стихійного удару

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Показати ще

Появу додатку, який дозволить буквально шпигувати за друзями, творці виправдовують благими цілями. Вони стверджують, що виручені гроші підуть на фінансування політичної некомерційної організації, яка виступає проти Дональда Трампа. Крім того, таким чином вони нібито хочуть привернути увагу до того, як великі компанії, зокрема Facebook, стежать за допомогою месенджерів за клієнтами.

Варто відзначити, що раніше співробітники російської лабораторії з виробництва антивірусів "Доктор Веб" знайшли вбудовані шкідливі 45 моделях сучасних смартфонів.

Відомо, що вони інтегруються в систему ще на етапі виготовлення.

Все почалося з того, що лабораторія стала отримувати повідомлення від користувачів, які почали знаходити в своїх гаджетах вірусні програми. При аналізі ЗА виявилося, що вірусні коди потрапили в смартфон не ззовні, а ще в процесі створення пристрою, оскільки небезпечна програма інтегрована в системну область.

Аналіз показав, що вірус вбудований в 45 моделей смартфонів, що працюють на платформі Android. Постраждали в числі інших гаджети від Leagoo, смартфони Zopo Speed 7 Plus і UHANS A101. Проблеми спостерігалися в роботі пристроїв Tesla SP6.2, Haier T51 і, Cherry Mobile Flare.

Зазначимо, що за кордоном у цих брендів багато шанувальників. Через вбудовані в систему вірусів можуть постраждати десятки і сотні тисяч власників цих апаратів, оскільки їх особиста інформація під загрозою.

Як смартфони стежать за вами.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що хакери навчили віруси новим трюкам.