Українські розробники порадували світ високих технологій новим, неймовірно корисним винаходом. Вони створили бездротову зарядку, завдяки якій можна заряджати мобільний телефон автоматично.

Про це повідомив у своєму Facebook прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Кожна людина пам'ятає відчуття паніки, коли бачить розряджену батарею свого смартфона. Українська команда розробила бездротову зарядку, завдяки якій телефон може заряджатися автоматично, тобто неприємних сюрпризів у вигляді вимкненого телефону можна буде уникнути", - розповів Гройсман.

Глава уряду уточнив, що достатньо встановити програму, яка буде відслідковувати рівень батареї телефону.

"Класний український стартап", - зазначив Прем'єр.

Популярні новини зараз

Ткач з "Квартал 95" перетворився на Кароль і довів Потапа до сліз: "Тіна після карантину"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Кучерява Ольга Сумська блиснула стрункими ніжками в яскравому міні - "На 20 років молодше!"

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Показати ще

#УкраїнськіСтартапи Кожна людина пам’ятає відчуття паніки, коли бачить розряджену батарею свого смартфона 😀. Українська команда TechNovator розробила бездротову зарядку, завдяки якій телефон може заряджатися автоматично, тобто неприємних сюрпризів у вигляді вимкненого телефону можна буде уникнути. Достатньо встановити додаток, який буде слідкувати за рівнем батареї на телефоні. Класний український стартап.

Posted by Volodymyr Groysman on Saturday, 30 June 2018
Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", експерти розповіли про те, куди поверне в майбутньому людство. Вони впевнені в тому, що індустрія продуктів харчування стане персоналізованої під кожного окремого покупця, а штучний інтелект стане звичайною частиною нашого життя.

Про це пише "Хайтек"

"Якщо ми навчимося виробництва якісного і смачного м'яса, не вбиваючи при цьому мільйони тварин, — це буде дуже круто. Ще з'явиться функціональна їжа — люди будуть ще менше готувати і частіше є не просто готову їжу, а якісь суміші, збагачені необхідною кількістю мінералів і вітамінів. Ця галузь вже існує і зростає, але зараз це виглядає дуже жорстко. З часом її розвиток буде більш гармонійним", - повідомив експерт з виробництва продуктів харчування Михайло Перегудов.

Також портал повідомляв про те, що в цьому році Apple може запропонувати в Китаї смартфони з підтримкою двох SIM карт, повідомляють закордонні ЗМІ. Швидше за все, мова йде тільки про китай і про китайському ринку.

"Якщо смартфони iPhone з підтримкою двох SIM карт дійсно вийдуть тільки в Китаї, то ми станемо свідками того, як найбільша компанія Apple, яка нав'язує свої тенденції всьому світу змінить принципам відразу в двох напрямках: додасть своїм апаратам підтримку двох SIM карт і почне пропонувати різні модифікації для різних ринків" - зазначено у повідомленні.