За словами офіційних осіб США, адміністрація Трампа завершує плани по оновленню військового командування країни з оборонних і наступальних кібер-операціями в надії посилити спроможність Америки вести кібервійну проти "ІГ" та інших супротивників.

Згідно з планами командування кібернетиків США в кінцевому підсумку буде відокремлене від агентства національної безпеки, орієнтованого на розвідку.

Подробиці не повідомляються, але офіційні особи кажуть, що очікують рішення і оголосять про неї в найближчі тижні. Посадові особи не були уповноважені публічно виступати з цього питання, тому зажадали анонімності.

Мета, за їхніми словами, полягає в тому, щоб звільнити US Cyber Command від будь-яких обмежень, пов'язаних з роботою разом з NSA, яка відповідає за моніторинг і збір даних по телефону, інтернету та інших розвідувальним даними зі всього світу.

Популярні новини зараз
Експерт назвав області, яким взимку буде дуже складно Збережуть пружність та молодість шкіри: продукти з високим вмістом колагену ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Українців приголомшили новими цінами на рибу: залишається дивитися на вітрину та облизуватися
Показати ще

Раніше "Знай.иа" повідомив, що твіттер приніс Трампу нові неприємності.