Технологія віртуальної реальності давно вирвалася за межі комп'ютерних ігор. Сьогодні вона застосовується при розробці фабричних роботів, відеотехніки, безпілотного транспорту. При цьому сфера розвивається не так швидко, як прогнозували фахівці. Однак інвестори продовжують вкладати кошти у цю галузь. Як повідомляє Bloomberg, черговий прорив зробила компанія Sony, розробивши 3D-датчики, що аналізують тривимірний простір.

Сенсори відправляють інфрачервоні промені, а потім розраховують час, який знадобився світлу, щоб повернутися, відбившись від предметів. Таким чином, сенсор дозволяє комп'ютеру змоделювати простір в трьох вимірах. Новітні моделі iPhone вже оснащені камерами і чіпами від Sony, які лідують на ринку датчиків зображення, завдяки накопиченому досвіду в сфері виробництва відеоапаратури.

Сама розробка належить брюссельської компанії Softkinetic Systems. Ця технологія дозволяє обходитися з апаратурою всередині автомобілів BMW 7 за допомогою жестів рук. Тепер водії можуть регулювати роботу систем обігріву або музичного центру буквально помахом руки.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про віртуальну реальність війни

Популярні новини зараз

Розлючена українка затримала літак через маску: "Душать нас намордниками"

Наталя Могилевська зухвало відповіла на закиди через вік: "Пекти онукам і сидіти в городі"

Від підопічної Потапа Мішель Андраде у Болгарії втік чоловік: "В мене вже є один лисий"

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Показати ще