Корпорація Apple не планує показувати нові пристрої на конференції WWDC 2018.

Про це повідомляє Bloomberg.

Повідомляється, що конференція WWDC 2018 цілком і повністю буде присвячена новій операційній системі iOS 12 і інших програмних продуктів.

Що стосується нової операційки, оновлення iOS 12 буде сфокусовано на підвищення продуктивності і поліпшення системи безпеки мобільних пристроїв Apple. Іншими словами, ніяких нововведень крім збільшення стабільності роботи не буде. Хоча деякі поліпшення плануються. Головною зміною повинен стати набір інструментів, що розробляється в рамках ініціативи Digital Health. Сама по собі ініціатива покликана дати користувачеві більше можливостей для контролю та розподілу часу, який він витрачає на використання пристрою в цілому та роботу з кожним додатком зокрема. Це звучить знайомо, оскільки те ж саме нещодавно бачили в новій ОС Android P.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що за повідомленням Patently Apple, 31 травня Apple опублікувала нову патентну заявку. Вона описує скло підвищеної міцності для портативних електронних пристроїв, таких як iPhone і iPad.

У патенті йдеться про винахід, який буде працювати, як покриття для екрана. Його можна нанести на дисплей гаджета, або на корпус, який також потребує захисту. По суті, цей як захисне скло, але набагато міцніше, і є власною розробкою компанії. Теоретично, це дійсно зробить телефони і планшети більш стійкими до падіння і потріскування.