У мережі з'явилося відео від співробітників компанії Google Адама Грабовскі і Ніколо Бьянчино, яке демонструє оновлений дизайн Material Theme, до якого Google цілеспрямовано рухається протягом декількох років. Виявилося, що ролик призначений виключно для внутрішніх команд корпорації, однак з чиєїсь необережності потрапив в загальний доступ, і сьогодні його може побачити кожен охочий.

Секретне відео від Google:

Google почала оновлювати свої сервіси згідно нового дизайну Material Theme кілька місяців тому. І при великому бажанні, його вже можна оцінити в веб-версії Gmail, додатках "Подкасти" і "Новини", в магазині Google Pay, а також в бета-версії "Карт" і "Пошуку". На відео показали, якими будуть і інші сервіси і додатки Google.

Популярні новини зараз

"Потрапила на посаду через ліжко": в мережу злили гарячі фото молодої помічниці "слуги народу" Криклія

Дорогоцінний скарб під ногами у корів: англійцям трапилася незвичайна знахідка на фермі

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

Показати ще

Material Theme пропонує набагато більше можливостей для розробників у порівнянні з Material Design. Завдяки такому переходу, користувачі зможуть самі кастомизировать зовнішній вигляд додатків на свій смак. На даний момент такої можливості немає-за старого софта, на якому працюють навіть найсвіжіші Android на сьогоднішній день.

Нагадаємо, більшість користувачі розряджають свій смартфон до нуля і тільки після цього ставлять його на зарядку. Проте, такий спосіб неправильний. Ця технологія прийнятна для звичайних кнопкових технологій, а сучасні смартфони не страждають від хвороб, які властиві кнопковим телефонами "без мізків".

Як повідомляв Знай.uа за словами Qualcomm, Android-телефон з останніми модемом Qualcomm має швидкість завантаження, яка на 40 - 68 відсотків вище, ніж у iPhone, залежно від модемного використання iPhone і мережі, на якій працюють обидва телефону.

Також Знай.uа писав, що судячи з чуток, Samsung вивчає можливість випуску ігрового смартфона. Такі апарати вже є у китайських компаній Xiaomi (Black Shark Gaming Phone) і ZTE Nubia Red Magic Gaming Phone, і навіть Razer Phone від компанії, яка займається створенням професійних ігрових девайсів.