На цей раз в мережі з'явилися характеристики одразу трьох відеокарт Nvidia, а також дати виходу і ціни.

Компанія представила одразу три різних рішення. Перше стане представником бюджетного сегмента. Потужністю 120 Вт і 8 ГБ пам'яті ймовірно обійдеться клієнтам в 499 доларів. Його реліз заплановано на перший тиждень вересня.

Середнє цінове рішення буде видавати вже 150 Вт, однак обсяг пам'яті залишиться на колишньому рівні у 8 ГБ. Його вартість складе 599 доларів і в продажу він з'явиться з другого тижня вересня.

Флагманське рішення продемонструє відразу 180 Вт та об'єм відеопам'яті в цілих 11 ГБ. Приблизна вартість такої моделі складе від 699 до 749 доларів. Його реліз заплановано на перший тиждень вересня.

При цьому разом з виходом нового покоління варто очікувати падіння вартості на нинішні. GTX 1080 Ti впаде в ціні відразу на 100 доларів, а менш потужне рішення GTX 1080 скине в ціні всього 50 доларів.

Раніше ми розповідали, що група хакерів ReSwitched оприлюднила в Мережі спосіб злому Nintendo Switch. Експерти в області безпеки впевнені, що розробники скоро усунуть цей недолік, але вартість гаджета при цьому значно зросте.

Хакери атакували Nintendo Switch. Відомо, що раніше зловмисники неодноразово намагалися обійти встановлену на приставці систему, і нещодавно ReSwitched це вдалося.

Також оголило всі "баги" системи дослідження експерта в галузі безпеки Кейта Тьомкіна, який оприлюднив інструмент під назвою Fusée Gelée, використовує всі уразливості процесора NVIDIA Tegra. Виявилося, що під час запуску Nintendo Switch зловмисники можуть перехопити контроль над гаджетом.

Нагадаємо, Xiaomi шокувала новим гаджетом, без якого тепер не обійтися. Наближається нова ера технологій.

Як повідомляв Знай. іа, Magic Leap: перші справжні окуляри віртуальної реальності.

Також Знай. ua писав про Cyberpunk 2077: системні вимоги гри змусили геймерів ридати.