Близько чотирьох мільйонів смартфонів заражені небезпечним шкідливим додатком DressCode, яке перетворює заражений пристрій частина ботнету – мережі, яку хакери можуть використовувати у зловмисних цілях.

Про це пише Ars Techica з посиланням на дані дослідження, опублікованого на популярному сайті для розробників GitHub.

Троянський додаток DressCode прогримів в 2016 році. Тоді з'ясувалося, що близько 400 додатків, які знаходяться в магазині Google Play, поширюють цей вірус. Незважаючи на всі вжиті заходи (включаючи регулярне видалення шкідливих програм), через 16 місяців після виявлення ботнет продовжує функціонувати, підкреслюється в дослідженні.

Додаткова небезпека DressCode криється в тому, що використовувати заражений смартфон в своїх цілях можуть не тільки творці ботнету, але і сторонні хакери.

Популярні новини зараз

Юрій Ткач з "Квартал 95" раптово схуд, фанати не впізнали: "Циганські фокуси"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Раніше стало відомо, що хакери зламали сторінку в соціальній мережі президента Болгарії Румена Радєва. На сторінці президента з'явилося повідомлення турецькою мовою з відповідної електронної посиланням на турецький сайт, що займається кредитуванням.

Після появи статті передплатники відразу ж попередили про те, що, найімовірніше, сторінка була зламана хакерами. Також попередили користувачів, що ваше посилання може містити віруси.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google стежить за вами.