У Китаї відкрилася інтернет-лікарня. 70 фахівців працюють там в три зміни. За добу їм вдається прийняти до 6000 пацієнтів. Як передає China Daily, це нововведення розраховане в першу чергу на жителів віддалених і гірських районів країни.

При такому підході літні люди позбавлені необхідності долати величезні відстані для медичного огляду. Адже часто такі переміщення можуть погіршити стан хворого. Тепер лікар просто по смартфону може призначити пацієнту необхідне лікування.

"Інтернет-лікарня дозволяє пацієнтам з некритичними симптомами отримувати миттєву і професійну медичну консультацію за допомогою смартфонів або по скайпу. Завдяки цьому ми можемо вести спостереження за їх хронічними захворюваннями і вчасно призначати лікування", — пояснив лікар інтернет-лікарні Ллю Кайхуа. За рік після закінчення інтернатури він проконсультував понад 10 000 пацієнтів в режимі онлайн.

Співробітники інтернет-лікарні приходять на роботу о 9 ранку, але спілкуються не наживо, а з монітором. В іншому дотримується стандартний алгоритм. Крім цього до проекту онлайн-консультацій підключені 1000 фахівців з 200 кращих клінік Китаю. Це дозволяє знайти оптимальне і зважене рішення навіть для особливо складних випадків хвороби.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Проста бабуся прославила український борщ на весь світ: "Нехай думають, що хочуть"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про дронів, які допомогатимуть лікарням