Потужність нової версії Sony PlayStation зможе забезпечити найвищі налаштування графіки при частоті кадрів 60fps і здатністю 4K UHD. Користувачів цієї ігрової приставки під номером 5 чекає картинка з деталізованою і гарною графікою.

Про це повідомляє видання "Вести". У приставці PS4 Pro теж є підтримка дозволу 4K, проте в ній Sony активувала систему апскейлінга картинки, яка візуально покращує деталізацію. Але це не справжня нативна підтримка високої чіткості. У випадку з PlayStation 5 все виявиться інакше, тут графічна продуктивність даної приставки буде приблизно в три рази вище, ніж у консолі поточного покоління.

Велика обчислювальна потужність також зробить PS5 значно більш сумісною з шоломами віртуальної реальності, у тому числі PlayStation VR другого покоління, який повинні представити публіці разом з новою ігровою приставкою. Постійна "рідна" підтримка 60 кадрів в секунду дозволить домогтися максимальної плавності картинки, причому навіть в найбільш складних сценах з великих кількістю анімацій. "Гальм" не буде.

Обчислювальна потужність Sony PlayStation 5 виявиться значно вище, ніж у того ж Xbox One X, який зараз, майже в середині 2018 року, вважається найбільш продуктивною ігровою приставкою.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

Настя Каменських так бурхливо відзначила день народження, що перестала бути на себе схожа

Надя Дорофєєва з Дантесом поставили на вуха прикарпатське село: "На ногах дискотека"

Показати ще

Огляд Sony Playstation 4 - відео:

Щоб повною мірою розкривати всі переваги новинки від японського бренду, нехай вона і надійде в продаж лише в 2019 2020 роках, буде потрібно купити монітор або телевізор з підтримкою дозволу 4К. У нього має бути мінімальний час відгуку і звичайно ж частота оновлення не менше 60 Гц, тому що в противному випадку від високого fps в консолі не буде практичної користі.

Ціна Sony PlayStation 5 на старті продажів може перевищити позначку в $700.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" соціальна мережа Facebook має намір суворо боротися з порушниками правил сервісу. Тепер їх будуть не тільки блокувати акаунти порушників, але й подавати на них в суд.

Стеження за публікаціями користувачів також посилиться. У разі порушення правил, повідомлення користувачів тепер почнуть видаляти.