У пакеті програм Android від Instagram (APK) знайшли значок портретного затвору для камери Stories.

Як повідомляє TechCrunch, ця функція у майбутньому може дозволити людям знімати стилізовані портрети з ефектом боке чи іншими ефектами освітлення.

Велика кількість смартфонів, зокрема iPhone, у власних застосунках камери, має портретну функцію. Все ж юзери частіше записують відео за допомогою камер In-app Stories в Instagram і Snapchat, які пропонують розширене редагування та спеціальні ефекти.

Поки невідомо, режим портретної орієнтації Instagram буде тільки одним налаштуванням чи міститиме більше варіантів стилізації зображення. Оскільки файл для функції Rewind позначений в коді ім'ям Reverse, режим "Портрет" може також запускатися під іншим позначенням.

Уповноважені Instagram дані, отримані з АРК-файлу, не коментують. Проте, журналісти відмітили, що компанія реагувала так само, коли у неї недавно запитали про функції Giphy GIF. Через тиждень після запиту ця функція була офіційно запущена.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Волга 24 і Москвич 402: топ покинутих раритетних авто, які можуть коштувати шалених грошей

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", власники iPhone 6S неодноразово скаржилися на зниження продуктивності даного смартфона по закінченню певної кількості часу. За словами користувачів, продукція американському корпорації Apple хороша лише відразу після покупки.

Експерти вирішили випробувати iPhone 6S, замінивши живить батарею. Ролик виклали на видехостинге YouTube. Після тестування виявилося, що заміна акумулятора позитивно впливає на працездатність мобільного пристрою. Продуктивність апарату істотно збільшилася. Особливо ці слова стосуються графічних додатків. Інші програми теж почали завантажуватися швидше, ніж до заміни акумулятора.