Один з останніх трендів автомобілебудування, це перехід транспорту на електромотори. Слідом за компанією Tesla, ідею починають втілювати традиційні гіганти авторинку. Проте, британський пенсіонер вирішив рухатися в протилежному напрямку і замість електричних робомобилей вирішив будувати паровози. Для реалізації свого ретро-задуму він переобладнав паровим котлом свій старий Land Rover. Як повідомляє сайт Сьогодні, машина може розвивати швидкість до 24 км/год.

Пенсіонер з Великобританії витратив 24 тисячі фунтів стерлінгів на створення власного парового двигуна. Його він встановив на 50-річний Land Rover, який використовує для щоденних поїздок. На переобладнання червоного позашляховика Land Rover Defender 67-річний ентузіаст тягового справи Френк Ротвелл з Олдхема витратив більше 400 годин. Креслення він зробив сам, двигун збудували на замовлення, і працює він за типом паровоза: кидають у топку вугілля, тепло від горіння перетворює воду в котлі в пар. Пара виходить через отвір в циліндр, де знаходиться рухомий поршень, тисне на нього, той рухає шатун, який, у свою чергу, крутить маховик.

Defender з паровим двигуном здатний розганятися до 24 км / год, і онукам Френка подобається кататися на незвичайному автомобілі, з якого вириваються клуби диму. Сам ентузіаст говорить про це так: "Нам усім важливо мати якесь хобі, а мені подобається створювати складні механізми". Втім, і в світі ентузіастів вистачає. Приміром, у 2016 році тольяттинець Тимур Авшалумов на 12-му зльоті байкерів Snowdogs проїхав на саморобному унімото на паровій тязі, ставши, по суті, родоначальником нового класу унімото — Steam. Йому навіть вручили приз за "найнадійніше технічне рішення". В 2018 році на черговому зльоті любителів мотоциклів буде вже три унікальних "паровоза".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про хакерські атака на транспорт

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Не дарма стирчаcті соски засвітила: Ріанна отримала звання національного героя

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

Показати ще