Загалом, як і очікувалося, головні поліпшення iOS 12 - в продуктивності: начебто і нова система, а обіцяють, що буде працювати на старих пристроях ще швидше, ніж попередня. Десь навіть в два рази швидше.

У понеділок на WWDC 2017 компанія Apple представила нову платформу iOS 12. На які ж гаджети можна встановити iOS 12?

Які пристрої будуть підтримувати iOS 12 - офіційний список

iPhone

iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE
iPhone 5s

iPad

iPad (2018)
iPad Pro 12,9 "першого і другого покоління
iPad Pro 10,5 "
iPad Pro 9,7 "
iPad Air 2
iPad Air 1
iPad п'ятого покоління
iPad (2017)
iPad mini 4
iPad mini 3
iPad mini 2

iPod touch

iPod touch шостого покоління

Головний фокус в iOS 12 зроблений на збільшенні продуктивності. Крейг Федеріго заявив, що iOS 12 буде в два рази швидшою за iOS 11. Додатки на iPhone і iPad під управлінням iOS 12 будуть запускатися на 40% швидше, робота з клавіатурою - на 50%, а з камерою - на 70%. При цьому мова йде і про старі пристрої, а не тільки про новітні моделі.В iOS 12 компанія Apple представила новий формат доповненої реальності AR: USDZ, який створений компанією спільно з Pixar. Новий формат дасть користувачам можливість створювати продукти, в яких буде використовуватися доповнена реальність. В iOS 12 з'явиться абсолютно новий додаток Measure з функцією вимірювання.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати щеРазом з iOS 12 компанія Apple запустить нову версію платформи доповненої реальності ARKit 2. У ARKit 2 буде більш реалістична оцифровка, можливість виявлення 3D-об'єктів і поліпшене відстеження міміки людей за допомогою системи камер TrueDepth.ARKit 2 має підтримку використання об'єктів доповненої реальності кількома користувачами одночасно. Користувачі зможуть переглядати об'єкти доповненої реальності з різних ракурсів.Додаток «Фото» в iOS 12 отримало поліпшену систему пошуку, яка починає пропонувати знайдені знімки прямо під час введення запиту. У додатку з'явилася нова вкладка «Для Вас». У ній будуть з'являтися улюблені фотографії користувачів, а також популярні ефекти, що застосовуються до знімків. Крім цього, «Фото» навчилося не просто розпізнавати людей на знімках, але і пропонувати можливість поділитися фотографіями з розпізнаними людьми.Голосовий помічник Siri в iOS 12 отримав підтримку настроюваних користувацьких команд. В оновленні у користувачів з'явиться можливість створити ярлик з потрібним запитом до Siri, наприклад, «Скажи, яка погода?», А після встановити його на екран блокування для максимально швидкого доступу.Спеціально для нової функції Siri компанія Apple створила додаток «Ярлики». У ньому можна найзручнішим чином створювати ярлики-запити до Siri в спеціальному конструкторі.У додатку News з'явилася нова вкладка «Обзор», де будуть збирати всі останні головні новини. У додатку «Акції» додана підтримка додатки News, за рахунок чого у користувачів з'явиться можливість дізнаватися свіжі новини про акції. В iOS 12 додаток «Акції» також з'явиться на iPad.

Дизайн додатка iBooks був повністю перероблений, а сам додаток отримав нову назву «Apple Books». Крім оновленого зовнішнього вигляду в додатку Apple Books з'явилася вкладка «Читаючи зараз», де будуть збиратися книги, читання яких користувачі не завершили.


Режим «Не турбувати» в iOS 12 отримав нову функцію - «Не турбувати уві сні». Буде можливість приховувати всі повідомлення на встановлений користувачем період часу.«Центр повідомлень» в iOS 12 став значно більш гнучким у налаштуванні. У користувачів з'явиться можливість групувати оповіщення, причому не тільки за додатком, а й за типом, часом доставки та іншими параметрами.

Також можна встановити тимчасові обмеження на використання додатків, наприклад, в Ютуб можна зайти на 1 годину в день, в Instagram лише з 11 до 17 годин.

Крім всього, з'явилися мемоджі - 3D зображення людини (на додаток до енімоджі). Можна створити мемоджі самого себе.

Дата виходу iOS 12 beta 1

Apple випустить першу бета-версію iOS 12 відразу після закінчення презентації WWDC 2018. Тестована збірка стане доступна тільки зареєстрованим розробникам, але встановити її зможуть і звичайні користувачі за допомогою спеціального профілю. Як тільки Apple випустить новий профіль для установки iOS 12 beta 1, ми додамо його в цю статтю.

Дата виходу iOS 12

Фінальна версія iOS 12 вийде в другій половині вересня 2018 року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 4 червня в Сан-Хосе розпочалась щорічна конференція Apple для розробників WWDC 2018, на якій компания представила новую платформу iOS 12.