За десять годин до початку презентації нового флагмана Apple, iPhoneX, утворилися черги біля Apple Store в австралійському місті Сідней.

Як передає WCCFTech, у мережі вже викладають фото найбільш палких прихильників продукції компанії. В об’єктив журналіста Люка Хоупвелла потрапив YouTube-блогер, який терпляче чекає, аби якнайшвидше придбати омріяний гаджет.

У Twitter Люк написав, що цей молодий чоловік отаборився під магазином взагалі за два дні до презентації восьмого айфона.

Як пишуть ЗМІ, iPhoneX презентують сьогодні, 12 вересня. Коштуватиме новинка близько тисячі доларів США.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись Пенсіонерам дали 10 днів: про які зміни потрібно повідомити Підвищення пенсій - лише на папері: чому більшість стареньких досі не відчули індексацію "Для чого дітям це вивчати?": українці розкритикували програму для молодших класів
Показати ще

Також розробники представлять публіці два інших смартфони: iPhone 8 та iPhone 8 Plus. Презентація вперше відбудеться в Steve Jobs Theater, що розташований в Apple Park в Купертіно.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у мережу злили все, що виробники планували представити під час презентації нового "яблофона".