Американський хедж-фонд менеджер Джеймс Альтушер вважається одним з найкращих фахівців з криптовалют. За свої 49 років він встиг створити 20 компаній, 17 з яких зазнали краху. Але це не завадило йому чималому навчитися і написати кілька книг про фінанси і корпоративну культуру. І зовсім недавно він розповів, що ж на його думку буде з криптовалютами і який курс біткойна буде через кілька років.

Джеймс Альтушер вважає, що незабаром криптовалюта замінить паперові гроші. Він пояснює це тим, що кожна нова валюта має ряд переваг над минулою. І електронні гроші мають кілька важливих плюсів: наприклад, біткоін повністю анонімний і його не можна використовувати двічі. До того ж, фахівець прогнозує, що курс біткоіна незабаром виросте до 1 мільйона доларів. Крім цього, він залишиться найстійкішим на ринку криптовалют, в той час, як 98% інших просто проваляться.

Так само Джеймс Альтушер поділився прогнозом на майбутнє криптовалютного ринку:

1.Підприємець вважає, що дуже скоро економіка однієї з країн просто обвалиться і тому їм доведеться перейти на біткоіни. Найцікавіше, що через кілька днів після цього уряд Венесуели оголосив про створення власної криповалюти, яка отримала назву петрокойн.

2. Великі банки незабаром почнуть приймати біткоіни і запустять власні криптовалютні гаманці. Через деякий час після цього прогнозу один з найбільших банків Південної Кореї Shinhan Bank відкрив платформу для зберігання біткоінів.

3. В той час, як біткоіни чекає неймовірний ріст, більше 95% інших криптовалют знеціняться. Зате ті, які залишаться дуже виростуть в ціні. І станеться це протягом півроку.

4. Влада США буде таємно купувати криптовалюту і використовувати її для чорного ринку. Джеймс Альтушер вважає, що це відбувається вже, але справжній пік буде в 2018 році.

5. Швидше за все, Китай запустить власну криптовалюту і буде в неї дуже багато інвестувати. І це дуже добре позначиться не легітимності криптовалют в цілому.

6. Волатильність криптовалют як і раніше залишиться проблемою, але ряд компаній спробує змінити цю ситуацію. Інвестор покладає надії на Basecoin, який повинен бути прив'язаний до традиційних грошей.

7. Багато фрілансерів почнуть отримувати гонорари в криптовалюті. Через це уряд може підвищити податки з продажів.

8. Криптовалюти, швидше за все, позбавлять країни монополії на випуск грошей.

9. Будуть створені нові урядові відомства, які будуть займатися регулюванням криптовалюти і підготовкою нових законопроектів. Через це популярність криптовалют тільки виросте.

10. Буде створена величезна кількість нової криптовалюти, але тільки одиниці зможуть вижити в цій конкуренції.

Дивіться: ТОП ПЕРСПЕКТИВНИХ криптовалют. Яку криптовалюту купити до 2018 року?