Популярний месенджер WhatsApp має декілька функцій, яких ви не знаєте. Наприклад, ви можете додавати в ваш статус фото, відео, текст і посилання, які будуть зникати за 24 години. І хоча це виглядає як спроба адаптувати сторіс до месенджера, але тут все набагато глибше і цікавіше в плані функціоналу.

Можна викладати актуальний товар, збільшуючи продажу. Хитрість у тому, що статуси бачать лише ті, хто є у вашій адресній книзі. Для магазину це формулювання означає лояльних клієнтів та швидкі продажі.

Можна робити ексклюзивні пропозиції окремим групам. Ви можете вибирати у налаштуваннях при створенні статусу, кому будете його транслювати. Або ж виключити окремих людей із зони видимості, фільтрування небажаних користувачів.

Можна аналізувати. Ви бачите кількість людей, які проглянули статус, їх імена та час перегляду, як і в інших соцмережах.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня показала маму, що втекла з України: в теплі і виглядає щасливою

Біля Туреччини потонув російський корабель з українцями на борту: є загиблі

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

Можна ділитися! Натисніть на крапки поруч зі статусом і перешліть його в особистий чат або групу. Подібними функціями користується мала кількість користувачів, і ви можете стати одним з перших серед своїх близьких і друзів.

Месенджер знову набирає популярність на тлі заблокованої Telegram на території Росії.

Нагадаємо, що Pixel 3 XL від Google показали практично зі всіх ракурсів. І нові фото є підтвердженням цих слів. Тепер 3D-дизайнер демонструє як Pixel 3 XL, так і менший Pixel 3 в нових 3D-рендерингах.

Як повідомляв раніше "Знай.uа", на Pebble Beach в Каліфорнії Mercedes-Benz презентував авто Vision EQ Silver Arrow, новий електромобіль, щоб дати уявлення про майбутнє нового електричного "EQ" німецького автовиробника.

Також "Знай.uа" писав, що Nintendo Switch - універсальний пристрій: воно дуже портативно, а доступність прикладних програм, таких як Hulu, означає, що це більше, ніж просто ігровий пристрій. Тепер ви можете додати читання коміксів в список речей, які ви можете зробити.