У зв'язку з сьогоднішньою поломкою популярного месенджера Telegram, користувачі мережі почали переживати за долю проекту. Деякі з нудьги почали створювати смішні картинки, пов'язані з цим інцидентом.

Особливо креативні користувачі вирішили воскресити улюблений месенджер минулого десятиліття.

Популярні новини зараз

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

Святий Пантелеймоне, порятуй від хвороб! Потужна молитва від усіх недуг

У Чернівцях померла легендарна медик, яка врятувала сотні життів: "Поринула до зірок"

Показати ще

Нагадаємо, що представники компанії Telegram звернулися до користувачів месенджера у зв'язку з масовим збій у роботі програми. В офіційному мікроблозі Twitter представник Telegram прокоментував інцидент.

"На даний момент наші користувачі в Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД відчувають проблеми з підключенням. Ми вивчаємо цю проблему і сподіваємося незабаром повернути вас в онлайн", - повідомив представник Telegram.

У компанії просять вибачення за незручності і обіцяють виправити виниклу проблему якомога швидше.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що в січні щомісячна активна аудиторія російської соцмережі "ВКонтакте" закріпилася на позначці в 97 млн, повідомляє дослідження аналітичного бюро Statista, а Telegram досяг позначки в 100 мільйонів.

Виходить, що створена Павлом Дуровим соцмережа програє іншого його проекту - месенджера Telegram.

За останньою офіційною інформацією (опублікованій ще в лютому 2016 року), щомісячна активна аудиторія Telegram досягає 100 млн. З тих пір сервіс не публікував дані про темпи зростання чи інших актуальних показниках.