У більшості українських сімей є діти і вже точно в кожній родині є кілька пристроїв з фотокамерою. У століття інтернету прийнято ділиться важливою інформацією в мережі. Однак, поспішно викладене фото дитини може обернутися неприємностями. Як повідомляє сайт FromUa, в мережі орудує достатня кількість шахраїв, і фотографії ваших дітей можуть стати інструментом їх збагачення.

У першу чергу не варто викладати фотографії, на яких присутні інші діти, без згоди їх батьків. Справа може закінчитися судом. Викладаючи фотографії, простежте за тим, що б в описі були видалені всі геодані. Уникайте фотографій, на яких зображені місця, по яких ваша дитина регулярно ходить. Мова йде про вулиці, назви магазинів, номер школи.

Не варто фотографувати дитину на фоні автомобіля, особливо якщо видно номери. Ні за яких обставин не публікуйте фотографії оголеної дитини, в мережі повно педофілів. І звичайно ж не варто виставляти на загальний огляд знімки, за які дитині може бути соромно. Поважайте її особисте життя і пам'ятайте, що в інтернеті знаходяться не тільки ваші близькі друзі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про альянс бензинової мафії і хакерів

Популярні новини зараз

Катя Осадча у "весільній" сукні закохала у себе Юрія Горбунова ще раз: "Це було яскраво"

Слава Дьомін показав справжніх переможців "Танців з зірками": точно не Артур Логай, і навіть не фіналісти

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще