Американська компанія SpaceX повідомила про успішний запуск ракети Falcon 9, який доставить на орбіту десять супутників.

Про це повідомили на офіційному сайті космічної компанії, де транслювали старт Falcon.

Ракету запустили з бази ВПС США Ванденберг у штаті Каліфорнія. На борту носія знаходяться супутники зв’язку Iridium Next.

Завдання групи новітніх телекомунікаційних супутників Iridium Next - замінити на орбіті космічні апарати попереднього покоління.

Популярні новини зараз

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Дружина Віктора Павлика показала, в чому плюси чоловіка 50+: оце так сосиска!

Комунальні тарифи та ціни весни: що подорожчає вже з 1 березня

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Показати ще

10 супутників зв'язку, які доставили на орбіту, є четвертим набором з 75 супутників, які будуть запущені для глобального комплексу зв'язку Iridium Next.

Перший ступінь ракети вже використовувалася при запуску в червні 2017 року. Вона успішно поверталася на Землю. Цього разу SpaceX не буде її відновлювати.

Дивіться відео запуску ракети, зняте очевидцями

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Ілон Маск вдався до нестандартного проектування надважкої ракети, яку запустить на орбіту Марсу. В якості навантаження у корпусі надважкої ракети SpaceX використають прототип електрокару Tesla.