Метью Хікі займається розробкою систем комп'ютерної безпеки, а також методів, як їх обійти. Останні випробування показали, що пристрої Apple не настільки надійні, як всі звикли думати.

ZDNet опублікував унікальний метод Метью Хікі, розповівши докладно про те, як влаштоване блокування iPhone і як його обійти. Відомо, що паролі складаються з чотирьох або шести знаків, при цьому після 10 неправильних спроб введення усі дані видаляються. Як заявляють представники компанії, розблокувати свій пристрій може тільки сам власник, Apple не знає паролів і не надає урядовим структурам ці дані.

Але все ж був допущений промах, який при підключенні iPhone до комп'ютера і введення коду починається автоматичний підбір пароля. Гаджет сам перебирає всі можливі комбінації, поки не знаходить потрібний код. На кожну спробу йде від трьох до п'яти секунд, а їх може бути більше ста. Коли потрібні цифри будуть знайдені, пристрій потребує підтвердження і зніме блокування.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відомий IT-журналіст Марк Гурман опублікував інформацію про початковий концепт iPhone X. Виявилося, що флагман від Apple повинен був отримати оригінальне технічне рішення, але компанія відмовилася від нього. Тому, не виключено, що інновація з'явиться вже в наступних моделях смартфонів.

"Під час розробки iPhone X Apple планувала повністю відмовитися від провідної зарядки, відмовившись навіть від роз'єму для Lightning. Однак на той момент це було неможливо, оскільки бездротове рішення було досить повільним у порівнянні з традиційним. До того ж, включення в комплект поставки бездротового зарядного пристрою ще більше збільшило б вартість смартфона", - повідомив Гурман у своєму матеріалі для Bloomberg.

За чутками, Apple все ж планує поступово відмовитися від всіх роз'ємів і кнопок у майбутніх iPhone. Можливо, незабаром порт Lightning (або USB Type-C, якщо компанія перейде на нього) піде в минуле. Сам Джоні Айв, головний дизайнер iPhone – раніше наголошував, що хоче бачити смартфон як "єдиний брусок скла".